#друзі_S_cape: Богдан Логвиненко про подорожі, «Таврійські ігри» і тлєн

27144592_1795258707174484_1231584146_o.j

Подорожі для мене – це можливість постійно робити якісь відкриття. Відкриття нових територій, відкриття в людях навколо, в собі.

Найбільше запам'ятовуються останні подорожі. І перша. Перша самостійна подорож була ще в шкільні часи на фестиваль «Таврійські ігри» до Каховки. Ми жили в якоїсь бабусі за 10 грн/ніч, в неї не було води, тож ми ходили митися до друзів, яких несподівано знайшли в Новій Каховці. А спав я на двох тумбочках, зіставлених і застелених якимось простирадлом.

Без яких речей я не готовий вирушити у мандрівку? Взимку – без верхнього одягу. Влітку – без нижнього. Усе інше залежить від місця призначення.

Мої найбільш улюблені місця – ті, які я ще не відвідав, тому їх поки більше, аніж тих, де я вже встиг відмітитись. Що ж стосується України, ми в експедиції постійно відкриваємо нові й нові улюблені місця. І скрізь хочеться залишитися. Але треба їхати далі!

Для того, щоб подорож видалася максимально класною, мають бути винятково правильні люди навколо. Це найголовніше. Все інше – тлєн.

Одяг для мандрів я обираю по принципу зручності. Це найважливіше. Мені складно підібрати одяг, бо я худий, довгий і люблю довгі рукави.

З одягу S-cape у мене є жовтенька парка. Дуже комфортний куртєц, мені страшенно подобається, що є так багато кишень і світловідбивні вставки.

Що стосується улюбленої книги про подорожі, то іноземних багато. Але хотілось би розповісти про когось нашого. І це, певно, Артем Чапай, "Авантюра". А улюблений фільм про подорожі – Back to the future.

Моєю наступною країною стане Греція. Ми плануємо подорож зі скульптором Валерієм Єрмаковим з Панасівки, якому люди скинулися на подорож до Греції, і ми знімаємо зараз про це фільм.

Фото люб’язно надані героєм