Рейнкавер Petrytskyi

1 Item

S-cape x Мистецький арсенал: колекція аксесуарів з творами українських авангардних художників

В основі дизайну:
Ескіз костюма воїна до балету «Нур і Анітра»
Анатоля Петрицького, 1923
Гуаш, олівець, аплікація, папір, 56 х 40 см
З колекції Мистецького арсеналу
Дарунок Валерії Вірської у складі зібрання Ігоря Диченка

Чохол від дощу для рюкзака об'ємом 16-25 літрів
Мембранна водостійка тканина 10000 / 5000, 100% нейлон
Водовідштовхуюче покриття DuPont Teflon DWR
Технологія герметизації швів
Світлорефлективні елементи
Складається в компактну кишеньку
Розмір в складеному вигляді 15х13 см, вага - 96 грам

More details

700 ₴

Більше інформації

Колекція аксесуарів S-cape x Мистецький арсенал присвячена роботам українських авангардних художників, твори яких зберігаються в колекції МА і були представлені на виставці «Футуромарення».

Останні приготування до презентації та фотозйомка колекції відбулися 21 лютого, а вже 24 лютого розпочалось російське вторгнення… Ми поновили роботу над проєктом, щоб сприяти досягненню кількох завдань: популяризації українського мистецтва ХХ століття у світі, активізації української економіки та підтримці Збройних сил України.

Одна з цілей S-cape — робити невидиме видимим: транслювати важливі для нас ідеї так, щоб про них дізналося якомога більше людей. Одна з таких ідей — популяризація українського мистецтва як всередині країни, так і закордоном. Ми віримо: якщо мистецькі твори почнуть з'являтися на вулицях у вигляді принтів, патернів, елементів одягу, це надихатиме багатьох більше відкривати для себе український авангард, футуризм та наше вітчизняне мистецтво загалом.

Твори авангардних художників стали частиною принтів на наших снудах, панамах, сумках-кросбоді та рейнкаверах. Для принтів були використані роботи Василя Єрмилова (обкладинка альманаху «Мистецькі матеріяли авангарду». Харків, 1929. Папір, друк), Олександра Богомазова (Київський пейзаж. Київ, 1910-і рр. Папір, гуаш) та Анатоля Петрицького (ескіз костюма воїна до балету «Нур і Анітра», 1923).

Аксесуари можна придбати як в Україні, так і закордоном, а 20% відсотків з продажів речей колекції буде перераховуватися на допомогу українській армії.

Інформація по догляду за виробом

Можна прати в пральній машині делікатним пранням з рідким пральним засобом

Не варто віддавати у хімчистку, це може пошкодити мембрану

Делікатна сушка в сушильній машині або сушка в тіні.

Не рекомендуємо прасувати

Схожі товари