Сумка-кросбоді Bohomazov

S-cape x Мистецький арсенал: колекція аксесуарів з творами українських авангардних художників

В основі дизайну:
«Київський пейзаж» Олександра Богомазова, 1910-і рр.
Гуаш, папір, 22 х 17.5 см
З колекції Мистецького арсеналу
Дарунок Валерії Вірської у складі зібрання Ігоря Диченка

Легка компактна сумка-кросбоді ідеальна для мандрівок та на щодень
Надійна тканина, 100% нейлон
Водовідштовхуюче покриття DuPont Teflon DWR
Блискавка YKK, фурнітура Woojin
2 зовнішні кишені та внутрішнє відділення
Розмір сумки: 19,5х15 см

More details

1 200 ₴

Більше інформації

Колекція аксесуарів S-cape x Мистецький арсенал присвячена роботам українських авангардних художників, твори яких зберігаються в колекції МА і були представлені на виставці «Футуромарення».

Останні приготування до презентації та фотозйомка колекції відбулися 21 лютого, а вже 24 лютого розпочалось російське вторгнення… Ми поновили роботу над проєктом, щоб сприяти досягненню кількох завдань: популяризації українського мистецтва ХХ століття у світі, активізації української економіки та підтримці Збройних сил України.

Одна з цілей S-cape — робити невидиме видимим: транслювати важливі для нас ідеї так, щоб про них дізналося якомога більше людей. Одна з таких ідей — популяризація українського мистецтва як всередині країни, так і закордоном. Ми віримо: якщо мистецькі твори почнуть з'являтися на вулицях у вигляді принтів, патернів, елементів одягу, це надихатиме багатьох більше відкривати для себе український авангард, футуризм та наше вітчизняне мистецтво загалом.

Твори авангардних художників стали частиною принтів на наших снудах, панамах, сумках-кросбоді та рейнкаверах. Для принтів були використані роботи Василя Єрмилова (обкладинка альманаху «Мистецькі матеріяли авангарду». Харків, 1929. Папір, друк), Олександра Богомазова (Київський пейзаж. Київ, 1910-і рр. Папір, гуаш) та Анатоля Петрицького (ескіз костюма воїна до балету «Нур і Анітра», 1923).

Аксесуари можна придбати як в Україні, так і закордоном, а 20% відсотків з продажів речей колекції буде перераховуватися на допомогу українській армії.

Інформація по догляду за виробом

Можна прати в пральній машині делікатним пранням з рідким пральним засобом

Не варто віддавати у хімчистку, це може пошкодити мембрану

Делікатна сушка в сушильній машині або сушка в тіні.

Не рекомендуємо прасувати

Схожі товари