Конструктивізм та геометрія форм: нова колекція S-cape
FW 20/21

На створення зимової колекції FW 20/21 нас надихнула геометрія форм, графіка та архітектура конструктивізму. Завдяки поєднанню чітких ліній, лаконічних деталей та контрастної фурнітури нам вдалось передати стиль і настрій цього мистецького методу.

Розробляючи дизайн нових моделей, намагались досягти балансу між лаконічністю і функціональністю. Адже віримо: кожен виріб повинен бути зручним, а кожен його елемент — практичним.

Обираючи кольори для майбутніх колекцій, зазвичай, віддаємо перевагу глибоким насиченим відтінкам, які зустрічаються в природі. Цього сезону такими стали Cinnamon, Curry та Forest. Ми бачимо парку як об’єкт дизайну, і хочемо поділитися цим баченням з вами.

В колекцію увійшли: демісезонна парка Gunmetal, коротка зимова куртка Curry, зимова парка у трьох кольорах (Black, Forest, Cinnamon), а також аксесуари — панами, снуди та рукавиці.

Традиційні характеристики осінньо-зимової колекції S-cape: міцна мембранна водостійка тканина 10000/5000 з водовідштовхуючим покриттям DuPont Teflon DWR, високотехнологічний утеплювач Climashield Apex (США), ергономічний крій, водовідштовхуючі блискавки YKK AquaGuard, фурнітура європейських виробників, світлорефлективні елементи та трикотажні манжети для додаткового захисту від холоду.

look-5.jpg