Осінньо-зимова колекція 21/22

Головною місією парки S-cape завжди був захист від негоди. Тому у цьому кампейні ми вирішили показати її у максимально природному середовищі. Снігові замети, буревій, суворі зимові пейзажі — в такій атмосфері парка виглядає дуже органічно і розкриває всі свої суперсили.

S-cape — це про впевненість. Можна заздалегідь спланувати мандрівку або ж вирушити спонтанно, але завжди знати, що вам буде тепло і зручно. Парка зігріватиме, захищатиме від вітру, не намокне та витримає будь-яку погоду.

У колекцію ввійшли демі-куртки, зимові парки та панами. Щодо демісезонних новинок, їх дві — лайнер Moss та макінтош Wood. Лайнер — це тонка утеплена куртка, яку можна носити як самостійно, так і разом з дощовиком чи макінтошем для більшого затишку. Виконана із тонкої плащової тканини та утеплювача Climashield, вона надійно захищає від вітру і дозволяє тілу дихати.

Макінтош Wood виконаний з мембранної водостійкої тканини 3000/3000. Також ми використали технологію герметизації швів і водовідштовхуючі блискавки YKK AquaGuard для максимального захисту від дощу. Плащ має комір-стійку, 4 кишені та капюшон, що відстібається.

Зимові парки у цьому сезоні представлені в чотирьох кольорах: Frozen, Forest, Black та Curry. Парки виконані з мембранної водостійкої нейлонової тканини 10000/5000 з водовідштовхучим покриттям Teflon DuPont. Утеплювач — високотехнологічний американський Climashield. Кожна парка має ергономічний крій, світлорефлективні елементи, трикотажні манжети для додаткового захисту від холоду та 8 кишень. Що ж стосується блискавок та фурнітури, тут ми, як завжди, довірились YKK AquaGuard та європейським виробникам.

Панами створені у тих же відтінках, що й парки, аби ви могли зібрати total look чи створити власний кольоровий мікс із куртки та аксесуару. Не намокають, добре зігрівають та надійно захищають від вітру.