Про нас

1-62-2.jpg

S-cape – бренд яскравого та технологічного верхнього одягу для міста, подорожей і хорошого настрою. Ми прагнемо надихати людей пізнавати світ, незважаючи на таку дрібницю, як негода. В асортименті є плащі-дощовики, демісезонні та зимові парки, куртки, а також панами, рейнкавери і теплі аксесуари. 

Наш верхній одяг – поза модою та часом. Простий і лаконічний крій, водовідштовхуюча тканина яскравих кольорів, високоякісний утеплювач та фурнітура, увага до деталей, функціональність та постійний контроль виробництва – усе це є гарантією того, що вбрання S-cape людина зможе носити кілька сезонів поспіль. 

Наш девіз: погода пригодам не завада. Адже насолоджуватися життям, мандрівкою, прогулянкою можна і в дощ, і в сніг. Хочемо донести ідею, що одягнувши нашу парку чи дощовик у негоду, ти можеш як вирушати у мандри чи на прогулянку, так і просто вирішувати свої справи, бо у одязі S-cape затишно і зручно.

Візитівкою бренду є плащ-дощовик, який складається в компактну кишеньку. Його зручно брати з собою в подорож чи на прогулянку в місто, оскільки він легкий і надійно захищає від негоди. 

Виробництво знаходиться в місті Рівному. Там є експериментальна майстерня, в якій ми відшиваємо усі семпли майбутніх колекцій, шиємо аксесуари, корпоративні та індивідуальні замовлення. А також фабрика, з якою ми співпрацюємо і відшиваємо там уже повноцінні колекції.