Зимова слінгокуртка "Sailor Blue" жіноча

Міцна мембранна водостійка тканина 3000/3000, що дозволяє тілу дихати, 100% нейлон.
Водовідштовхуюче покриттям DWR.
Високотехнологічний утеплювач Climashield Apex ® 167 (Harvest Consumer Insulation, Inc. (США)
Блискавки YKK, фурнітура європейських виробників, світлорефлективні елементи, трикотажні манжети для додаткового захисту від холоду.

Слінговставка пристібається на блискавку, має резинки-затяжки на рівні 2 см, 10 см і 45 см від верху вставки. Парку можна носити як з слінговставкою так і без.
Розмір вставки: ширина - 40 см зверху, 15 см внизу, довжина - 86 см.

Розмірна сітка

More details

6 255,00 ₴

-10%

6 950,00 ₴

Більше інформації

Зимова парка S-cape створена із міцної мембранної тканини 3000/3000, що дозволяє тілу дихати. Тканина має додаткову обробку DWR, що відштовхує вологу. 

За температурний режим парки відповідає Climashield Apex 167 — один із найтепліших синтетичних утеплювачів в світі. Для створення високотехнологічного одягу та взуття його обрали провідні виробники спорядження (The North Face, Arc'teryx, Marmot, Direct Alpine) та військові сили США.

Climashield зберігає властивості теплоізоляції протягом усього терміну використання продукту. Навіть після багаторазового прання одяг залишається теплим та зберігає свій зовнішній вигляд та об’єм. Climashield чудово відновлюється після компресії, надзвичайно зносостійкий, має водовідштовхуюче покриття, завдяки якому вам буде тепло навіть під час дощу та мокрого снігу.

Ми приділяємо велику увагу деталям, тому для своїх парок використовуємо блискавки YKK та якісну фурнітуру європейських виробників. Окрім того, парка має ергономічний крій, що не сковує рухів, світлорефлективні елементи та трикотажні манжети для додаткового захисту від холоду.

Інформація по догляду за виробом

Парку можна прати в пральній машині делікатним пранням з рідким пральним засобом.

Рекомендуємо застібати усі блискавки та кнопки перед пранням.

Не варто віддавати парку у хімчистку, це може пошкодити мембрану та знизити теплоізоляцію утеплювача.

Не можна сушити під прямим сонячним промінням, а також в сушильній машині.

Не рекомендуємо прасувати парку, оскільки це пошкодить утеплювач.

Схожі товари