Зимова парка Forest жіноча

25 Items

Міцна мембранна водостійка тканина 10000/5000, 100% нейлон
Водовідштовхуюче покриття DuPont Teflon DWR
Високотехнологічний утеплювач Climashield Apex ® 167 (Harvest Consumer Insulation, Inc. (США)
Водовідштовхуючі блискавки YKK AquaGuard
Фурнітура європейських виробників
Світлорефлективні елементи
Трикотажні манжети для додаткового захисту від холоду
8 кишень: 3 — нагрудні, 2 — бічні, 2 — внутрішні, 1 — в рукаві
Легка підкладка, 100% нейлон
Водонепроникні, вітрозахисні, дихаючі властивості
Парку можна прати в пральній машині

Таблиця розмірів

More details

6 700 ₴

Більше інформації

На створення колекції нас надихнула геометрія форм, графіка та архітектура конструктивізму. Розробляючи дизайн парки, ми намагались досягти балансу між лаконічністю і функціональністю. Адже віримо: кожен виріб повинен бути зручним, а кожен його елемент — практичним.

Обираючи кольори для майбутніх колекцій, зазвичай, віддаємо перевагу глибоким насиченим відтінкам, які зустрічаються в природі.

Зимова парка створена з міцної мембранної тканини 10000/5000, яка має водонепроникні, вітрозахисні та дихаючі властивості. Тканина додатково оброблена покриттям Teflon by DuPont DWR, завдяки якому вона буквально відштовхує вологу, бруд, пил та є більш зносостійкою. 

Уже багато років поспіль ми використовуємо для зимових моделей один з найтепліших синтетичних утеплювачів в світі — Climashield Apex 167. Провідні виробники спорядження (The North Face, Arc'teryx, Marmot, Direct Alpine) та військові сили США також обирають його для створення високотехнологічного одягу та взуття. 

Цей матеріал забезпечує надійну теплоізоляцію протягом усього терміну експлуатації парки. Навіть після багаторазового прання у пральній машині вона залишається теплою і зберігає свій зовнішній вигляд та об’єм — утеплювач надзвичайно зносостійкий. Має водовідштовхуюче покриття, завдяки якому вам буде комфортно навіть під час дощу та мокрого снігу. А для ще більшого захисту від негоди ми використали водовідштовхуючі блискавки YKK і технологію герметизації швів.

Ергономічний крій, світлорефлективні елементи, якісна фурнітура європейських виробників та трикотажні манжети для додаткового захисту від холоду роблять парку нашим бестселлером останніх сезонів.

Інформація по догляду за виробом

Делікатне прання в пральній машині з засобом для мембранних тканин.

Рекомендуємо застібати усі блискавки та кнопки перед пранням.

Не варто віддавати виріб у хімчистку, це може пошкодити мембрану та знизити теплоізоляцію утеплювача.

Делікатна сушка в сушильній машині або сушка в тіні.

Не рекомендуємо прасувати виріб.

Схожі товари