Вйо до пригод!  
Погоду беремо на себе
S-cape
Танці під дощем? Я в ділі.
Опа, опади! Люблю, коли вхурделить.
rain in Ukraine
rain in Ukraine
rain in Ukraine
rain in Ukraine
rain in Ukraine
01
S-cape × Госпітальєри
переглянути колекцію
02
SS '25 - Вйо до пригод
переглянути колекцію
03
Spring-Summer '24
переглянути колекцію

Відгуки

(16 відгуки)
Цінуємо та беремо до уваги.
Дуууже дякуємо,
що ділитеся —
продовжуйте!
Іра

Маю таку ж модель, лише в помаранчевому кольорі. І це просто улюблена куртка для гір і мандрівок, саме в цьому кольорі класно виглядає на всіх фотка)) особливо зацінила під час сильних вітрів.

Ольга

Чудовий виріб. Легенька та тепла куртка на всі випадки життя. Ношу від вересня до квітня

Оксана

Купувала чоловіку, зацінив функціональність та колір. Зручно згортається в сумочку.

Tanya

Лайтовий анорак - брала разом із шортами такогож кольору. Їздив зі мною і в гори, і трохи по європейських містах - всюди згодився. Інколи навіть носила у сильну спеку, коли не нанесла сонцезахисного крему на плечі. Має ще супер перевагу - компактно складається.

Tanya

Я в цих шортах прожила літо 2025. Планую взяти ще іншого кольору, щоб взагалі з них не вилазити. Висихають просто на очах - дуже зручно, коли треба їхати влітку далеко і нема можливості десь дуже прати одяг.

Влада

Ношу його і в мандрівках, і в місті. Люблю за універсальний колір — легко поєднується з будь-якими образами. Зручно, що коли холодно, можна піддягнути жилетку, а як тепліше — просто зняти її. І в дощ, і у вітер рятує мене.

Ольга

Річ яку я не знімаю цілий рік (хіба взимку, бо змінюю на парку greystone😅).
Те що він захищає від опадів це і так зрозуміло, а ось що стає в нагоді при сильному вітрі, було для мене неочікувано) Дякую за такі гарні та якісні речі 💛

Оксана

Улюблена куртка! Колір, дизайн, матеріали - все топ!

Ксенія

Дуже подобається! Компактний, легкий, гарно захищає від вітру і дощу. Розмір відповідає розмірній сітці

Alina Zakrevska

Доброго дня! Все приїхало, підійшло і дуже сподобалось! Тепер чекаю на дощ))) дякую!

Yuliya Pereyaslova

Привіт! 😊
Саме перед початком війни отримала свою замовлену парку! І зараз вважаю, що це моя найкраща покупка!!!

Парка пережила зі мною підвали, дуже довгий переїзд в машині, холодні ночі, була мені і захистом від дощу, вітру, холоду, була як паркою, так і ковдрою, і ще в кишенях я зберігала найцінніші речі! А ще парка зігрівала дитинку в животику, і була на мені і у світлі моменти цих нелегких місяців! І парка досі в супер ще стані, і буде тішити мене ще багато часу.🙏 Дякую вам за чудове виробництво 💙💛

Mariia Popyk

Снуди рекомендую – купила одразу кілька на подарунок!
Маю також парку, дуже тепла, приємний крій, який не робить з тебе колобка 😅. єдиний для мене мінус – це довжина. я невисокого зросту, тож довша парка мені задовга, а коротка не дуже зручна в холод (маю якраз коротку). Було б круто, якщо б була ще якась модель середньої довжини.

Olya Kavych

Вже не вперше роблю замовлення і абсолютно задоволена кожною придбаною річчю. Першим був дощовик яскравого жовтого кольору, потім дві куртки лайнери і от нещодавно придбала парку. Всі речі ношу з величезним задоволенням. Якість неперевершена а ще все дуже круто і гарно виглядає.

Вікторія Власюк

То любов з першого погляду, і яка не закінчується навіть через три роки ;)))
Обожнюю за принти та яскраві кольори, якість та зручність. Маю і з першої серії ще літній дощовичок, і парку зимову, і демісезонну парку. І ще маю кілька бажайок з нових серій. Тож я з вами надовго 🙂
Дякую, команді S-cape за любов до деталей та якісний український продукт!

Andrew Alexseyenko

Покищо найкраща зимова куртка в моєму житті. Минулого разу купив собі другу куртку, але є одна серйозна проблема - попередній куртці вже 5 років та вона не зношується, тому не знаю яку вдягати стару чи нову :)

Оксана Виглінська

Маю 2 плащики- жовтий і чорний, все супер-люкс!!!
Всім причетним до виготовлення такої практичної і крутої продукції бажаю цікавого і смачного літа!😘❤🥳

МАЄШ
ХВИЛЬКУ?
Підпишись на розсилку —
отримай промокод на знижку 5%